#AskıdaEğitimVar Projesi Başladı

Borusan Grubu olarak #AskıdaEğitimVar projesi ile depremden etkilenen üniversite öğrencilerinin online eğitim sürecinde yanındayız.

Depremden birinci derece etkilenmiş, yakınını kaybetmiş veya online eğitim materyalleri zarar görmüş üniversite öğrencileri için askıya 200 adet bilgisayar bırakıyoruz.

 

SİZ DE BİR ÖĞRENCİYE DESTEK OLUN

Depremden etkilenen üniversite öğrencilerinin online eğitimine destek olmak isterseniz Askıya Bırak butonuna tıklayarak aşağıdaki paketlerden birini askıya bırakabilirsiniz.
Askıya Bırakmak İçin: askidanevar.com/askiya-birak


ASKIDAKİ ÜRÜNLERİ ALIN

Siz de aşağıdaki şartları sağlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz: bit.ly/askidaegitimvar-basvuru

PROJE KOŞULLARI

- Asil kazananlar listesi başvuru formunda beyan edilen bilgiler baz alınarak belirlenecektir. Asil liste sonucunda tüm asil listede yer alan öğrencilerden bu formda belirttikleri bilgileri belgeler ile doğrulaması istenecektir. Beyan ve belge arasında uyuşmazlık tespit edilirse asil listede yer alan kişinin hakkı yedek listedeki farklı bir üniversite öğrencisine devredilir.
- Projeden 18-25 yaş aralığında olan ve deprem bölgesinde okuyan veya anne/babası deprem bölgesinde ikamet eden üniversite öğrencileri  faydalanabilir.
- #AskıdaEğitimVar projesinde Türkiye'deki üniversitlerde en az 1 lisans programına aktif olarak devam eden Hazırlık, birinci, ikinci, üçüncü sınıf öğrencileri başvurabilir. Dördüncü sınıf ve 5-6 yıllık lisans programında okuyan son sınıf öğrencilerilerinin başvuruları farklı bir projede değerlendirilmek üzere kaydedilecektir.
- Adli sicil incelemesi sonucunda hiçbir kaydı olmayan öğrenciler projeden faydalanabilir. Sabıka kaydı olan öğrencilerin hakkı yedek listedeki farklı bir üniversite öğrencisine devredilir.
- Öğrencilik durumu pasif olan ve bu formda belirtilen; okul, bölüm, sınıf bilgileri ile belgeler arasında uyuşmazlık olan öğrencilerin hakkı yedek listedeki farklı bir üniversite öğrencisine devredilir.
- Anne, baba, kardeş ve öğrencinin kendisi üzerine kayıtlı gayrimenkul sayısı ihtiyaç sahipliğini belirlemede kullanılır. İhtiyaç sahibi olmadığı tespit edilen öğrencinin hakkı yedek listedeki farklı bir üniversite öğrencisine devredilir.
- Evinin yıkıldığını, orta veya ağır hasarlı olduğunu belirtilen öğrencilerin ikamet belgesinde yazan bilgiler ile bunu teyit etmesi gerekmektedir. Gerekli incelemeler ekibimiz tarafından yapılacaktır.